SINU ETTEVÕTTE TURUNDUSPLAAN AASTAKS 2020

Kas sinu ettevõttel on tugev turundusplaan, mis aitab uusi kliente ligi tõmmata ja hoida olemasolevaid kliente? Kui mitte, siis on viimane aeg selle koostamisega algust teha.

Tugev turundusplaan määrab ära kas sinu ettevõte on uute klientide leidmise osas edukas või jääb lootma klientide soovitustele. Ära saa minust valest aru. Kliendisoovitused on iga ettevõtte eduks olulised aga mõtle sellele, kui sinu valdkonnas alustab tegevust mõni uus konkurent, kes teadlikult võtab kogu turu üle, siis jääd sina tühjade taskutega. Läbimõeldud turundusplaan annab sulle ettevõtjana täieliku selguse ja tugeva planeeritud tegevuskava oma eesmärkide saavutamiseks. 

Alusta uut aastat täieliku selgusega ja liigu järgmised 12 kuud sihikindlalt oma eesmärkide suunas. 

Kuidas protsess käib? 

Turundusplaani loomine sinu ettevõtte jaoks koosneb 5st etapist:

1. Teeme turuanalüüsi

2. Seame mõõdetavad ja reaalsed turunduseesmärgid

3. Paneme paika turundusstrateegia

4. Määrame ära, kuidas mõõdame arengut ja milliseid andmeid kogume

5. Seame turunduseelarve 

Edaspidi kohtume aasta jooksul 1 x kvartalis.

 Valmis turundusplaani saad alla laadida oma mobiiltelefoni ja seda kogu aasta vältel endaga kaasas kanda, et sul oleks ettevõtte eesmärkidest ja tegevuskavast pidevalt selge ülevaade.

 

Täida allolev kontaktivorm ja ma võtan sinuga ühendust, et välja selgitada millised on sinu ettevõtte uue aasta eesmärgid ja nende saavutamiseks efektiivseim tegevuskava. Kui sa leiad, et meie koostööl on jumet, siis lepime kokku hinnas ja asume tegutsema. 

Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.