7.99

An account already exists with this email address. Is this you? Sign in

Sign in
Ejnn0nnq8mfb6gg9n5jv file

Kuidas promoda iluettevõtet ja võita klientide usaldus

Formaat: E-raamat: 123 lk

Sinu investeering: 7.99€ (tavahind 47.00€)

Kui Sul on iluettevõte, aga Sa ei oska seda reklaamida, siis see e-raamat on Sulle. Ma selgitan Sulle süsteemi, mis aitab tekitada inimestes soovi ja vajadust Sinu ettevõtte toodete ja teenuste järgi isegi siis kui nad Sinust mitte midagi varem kuulnud ei ole. Ma õpetan Sind lihtsa vaevaga looma turunduslikku sisu, mida saad avaldada nii blogi-, video-, sotsiaalmeedia postitustes kui ka podcastis. Ühtlasi jagan rohkelt iluvaldkonnaga seotud ideid ja soovitusi, mida saad klientide tähelepanu tõmbamiseks juba täna kasutama hakata. Selle e-raamatu eesmärk on aidata Sul oma ettevõtet sisuturunduse kaudu reklaamida nii, et Sinu praegused ja tulevased kliendid tahaksid osta ainult Sinu, mitte konkurendi käest.

Kuna blogimine on kõige populaarsem sisuturunduse vorm, siis keskendun selles e-raamatus justnimelt kirjutamisele. See aga ei tähenda, et peaksid seda süsteemi ainult artiklite kaudu edasi andma.

Sul on võimalus kasutada oma ettevõtte reklaamimiseks ka videoformaati, podcast´i ehk taskuhäälingut või lihtsalt pilte koos tekstidega. Ükskõik, milline meediavorm Sinule meelepärasem on ja mida luues Sina end mugavamalt tunned, vajad toimiva sisu kokku panemiseks süsteemi. Süsteemi loomine nõuab aga kirjutamist, olenemata sellest kas soovid, et Sinu sõnumit loetakse, vaadatakse või kuulatakse.

E-raamatule kehtib Raha Tagasi garantii: Kui sa peale lugemise lõpetamist tunned, et ei saanud oma iluettevõtte jaoks minult mitte mingisugust kasu, siis annan sulle ilma igasuguse nurinata raha tagasi. 

 

Autorist: 

Marlén Mais´il on 13-aastane ettevõtluskogemus, millest esimene pool möödus restoraniäris, teine pool aga ilu- ja moevaldkonnas. Ta on juhtinud omanimelist meigistuudiot ning asutanud noorte moeajakirja. 

Täna aitab ta peamiselt iluvaldkonnas tegutsevatel ettevõtjatel strateegilise turunduse kaudu uusi kliente leida.

Suure osa tema turundusstrateegiast moodustab sisuturundus, mis omakorda hõlmab väga palju teksti. Seega, need ettevõtjad keda Marlén aitab, tahavad sõnad enda jaoks panna tulu teenima.

Peamiselt on ta fokusseeritud tekstidele müügitunnelites ja müügikampaaniates. See võib kõlada pisut tehnilise terminina aga lihtsamini öeldes on tegemist maandumislehega, kuhu inimesed tulevad peale reklaami nägemist. Sealt edasi juhatab Marlén nad opt-in lehele ning seejärel müügilehele.

Kogu see protsess koosneb sõnadest ja genereerib ettevõtte jaoks raha.

Süsteem, mille ta e-raamatusse kirja on pannud, aitab genereerida raha ka Sinu iluettevõtte jaoks.