Registreeri kohe! Osalejate arv on piiratud!

Turunduskampaania coaching programm

Liitu ja saad teada kuidas luua kaasahaaravat sisu, mis aitab Sul ettevõtte tooteid või teenuseid MÜÜA ilma klienti survestamata!

Registreeri koolitusele
 

Turunduse coaching programm

See saab olema eriti intensiivne. Oled tulemas?

00

PÄEVA

00

TUNDI

00

MINUTIT

00

SEKUNDIT

Kui Sa tegutsed iluvaldkonnas ja tahad luua efektiivseid turunduskampaaniaid, siis kingi endale see coaching programm!

Mis on coaching?
Coaching on enesearendamise vorm, kus coach ehk juhendaja aitab treeningu ja juhendamise kaudu õpilasel ehk kliendil saavutada isiklikke või professionaalseid eesmärke. 

Kuidas see välja näeb?

Tule kohale ja loome üheskoos Sinu ettevõtte jaoks sobiva turunduskampaania, mida saad juba samal õhutl kasutama hakata. 

 

LIVE coachingul pühendume 8 sammulisele valemile, mis aitas minul müüa teenuseid ilma traditsioonilisse reklaami investeerimata!

  • Detailne 8 sammuline valem, mis aitab müüa tooteid ja teenuseid olenemata sellest, millises valdkonnas tegutsed! (Koolitusel esitlemisele tulevad näited ja kogemuslood pärinevad aga kõik ilumaailmast)
  • Avasta miks endised reklaamivõimalused enam EI TÖÖTA. Tee end uues Tervislikus turunduses meistriks, aidates klientidel saavutada nende eesmärke, samal ajal müües neile oma tooteid ja/või teenuseid!
  • 3 kaasaegse müügi saladust! Müümine on lihtne ja see hakkab sulle meeldima!
  • Strateegiad ja taktikad, mille abil valmib kampaania, mida saad juba samal õhtul kasutama hakata (Need samad strateegiad ja taktikad aitasid minul müüa ühe turunduskampaania jooksul 12688€ väärtuses teenuseid).

See on intensiivne ühepäevane programm, kus hakime kõik teemad tükkideks lahti ja paneme Sinu ettevõtte eesmärke silmas pidades efektiivseks kampaaniaks kokku tagasi. 
Neuroteadus aitab kliendi käitumist peaaegu täielikult ette ennustada. Selles coaching programmis õpime, kuidas Sinu sihtgrupp mõtleb ja kuidas neile kõige paremini läheneda. 

Programmi kestvus? 6 tundi
Toimumisaeg? 30.03.2020
Kell? 10:00-16:00
Toimumiskoht? Tööstuse 47b, Tallinn
Kellele? Alustavad ettevõtjad, väikeettevõtte omanikud, turundajad.
Sinu investeering? 297€ kui registreerid end koos kolleegi- või sõbraga TÄNA. 197€ kui osaled üksinda. (Koolituse tavahind 597 €).


Mida koolitus sisaldab?

  • Koolitusmaterjalid
  • Turunduskampaania koostamiseks vajalikud scriptid
  • Lõunasöök
  • Kohv, tee, vesi.

Kuna ühes programmis saab korraga osaleda vaid piiratud arv inimesi, siis broneeri endale koht alloleva vormi kaudu kohe praegu, enne kui on hilja. 

Tule kohale ja saad strateegiad ning taktikaid, mis muudavad Sinu turunduskampaaniad kordades efektiivsemaks. See saab olema parim investeering, mis Sa endasse sel aastal teed!

 

Kuna ma olen täielikult veendunud, et info mida ma koolitustel jagan aitab Sul saavutada turunduses efektiivsemaid tulemusi, siis annan 100% raha tagasi garantii.

Ära oota!

Registreeri kohe

Kes on käinud, need räägivad: 

Kes on Marlén Mais

Marlén Mais on ettevõtjana  tegutesenud alates 2007-ndast aastast. Sellest esimene pool möödus restoraniäris, teine pool aga ilu- ja moevaldkonnas. Ta on juhtinud omanimelist meigistuudiot ning asutanud noorte moeajakirja. 

Täna aitab ta peamiselt iluvaldkonnas tegutsevatel ettevõtjatel strateegilise turunduse kaudu uusi kliente leida.

Suure osa tema turundusstrateegiast moodustab sisuturundus, mis omakorda hõlmab väga palju teksti. Seega, need ettevõtjad keda Marlén aitab, tahavad sõnad enda jaoks panna tulu teenima.

Peamiselt on ta fokusseeritud tekstidele müügitunnelites ja müügikampaaniates. See võib kõlada pisut tehnilise terminina aga lihtsamini öeldes on tegemist maandumislehega, kuhu inimesed tulevad peale reklaami nägemist. Sealt edasi juhatab Marlén nad opt-in lehele ning seejärel müügilehele.

Kogu see protsess koosneb sõnadest ja genereerib ettevõtte jaoks raha.  Turunduskampaania, mida ta koolitusel õpetab, aitab genereerida raha ka Sinu ettevõtte jaoks.  

Placeholder Image
Powered by Kajabi